MOBESTYL - příprava a dozorování staveb a realizace stavebních prací

odborný dohled stavebníka na kvalitu a vynaložené finanční náklady v průběhu výstavby    zajištění stavebních prací    poradenství v oblasti nemovitostí

Stavební dozor nové stavby

Stavební dozor nových staveb

Hledáte stavební dozor pro svoji stavbu? Plánujete výstavbu a zatím jste bez stavebního dozoru? Nabízíme Vám služby odborného dohledu Vaší stavby. Více informací o stavebním dozoru nových staveb.


Stavební dozor rozestavěné stavby

Stavební dozor rozestavěných staveb

Vznikla u Vás během výstavby obtížná situace s dodavatelem? Pak využijte rady a zkušenosti našeho stavebního dozoru. Nabízíme Vám stavební dozor i pro rozestavěné stavby. Jestliže nyní provádíte stavební práce bez svého odborného zástupce, jsme schopni stavbu profesně i ekonomicky pro Vás zkontrolovat a spolupracovat při jejím dokončení. Více informací o dozorování rozestavěných staveb.

Projektový management

Projektový management

Provádíme projektový management ve stavebnictví na operativní, strategické i taktické úrovni za účelem dosažení stanovených cílů u zadaných stavebních projektů. Více informací o projektovém managementu.


Technická správa nemovitostí

Technická správa nemovitostí

Zabírá Vám správa domu spoustu času? Chcete efektivně hospodařit s Vaší nemovitostí a platit méně za opravy a údržbu? Nabízíme Vám profesionální technickou správu nemovitostí. Více informací o technické správě nemovitostí.